Продавец АЛЬЯНС-АГРО 2006 ТОВ развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
29 отзывов
УкраинаКиевКиївська обл., Києво-Святошинський р-н, с.Гатне, вул.Покровська,4
+38067010-20-06
+380670092006
АЛЬЯНС-АГРО 2006
Корзина

Система змазки (гр. 14)

Система змащування МТЗ призначена для доставки змащувального матеріалу до поверхонь деталей, які труться, та змащування цих деталей під певним тиском.

В залежності від умов роботи деталей, змащувальний матеріал (масло) подається або під тиском потоком, або розбризкуванням. Це являє собою комбіновану систему змащування. Змащуються під тиском шийки колінчастого валу, розподільчого валу, втулки проміжної шестерні, шестерні паливного насосу та клапанний механізм. Інші деталі змащуються розбризкуванням.

В системі змащування трактора МТЗ можна виділити такі вузли та деталі: головна масляна магістраль, відцентровий масляний фільтр, маслоприймач, масляний насос, масляний картер.

Для безперебійної, якісної роботи дизеля необхідно кожного дня, перед першим пуском двигуна, перевірити рівень масла у піддоні. При необхідності долити масло.

Масло потрібно заправляти певного сорту, в відповідності до рекомендацій заводу виробника двигунів, та замінювати його в належні строки.

Важливим є контроль тиску масла в системі. При номінальній частоті обертання колінчастого валу тиск масла в системі має складати 2,0 – 3,0 кгс/см², якщо тиск менший  1,0 кгс/см² то потрібно негайно зупинити дизель і усунути недоліки.

Купити запчастини МТЗ, які входять до групи система змащування , та до інших груп  Ви маєте можливість в нашому магазині.